Jak jsem objevila zdroje

„Vše co hledáš, najdeš uvnitř sebe.“ Ano, to je pravda, ale…

Také se, dle tohoto moudra, už dlouho snažíte najít odpovědi ve svém nitru a ne a ne získat vše, co potřebujete?

Znám, to. Také jsem se o to snažila, ale nedostala jsem všechny odpovědi, které jsem potřebovala. Až mi to došlo! To, co máme uvnitř, kam nás většina ezoterických, duchovních i psychologických směrů směřuje, tam sice je, jenže jak kdyby to tam bylo zakódováno v nějakém pro nás neznámém jazyce. A k tomu potřebujeme překladatele. Teď nemyslím pouze v podobě druhého člověka (to funguje také, ale někdy ani řeči tohoto druhého nemusíme úplně dobře porozumět).

A pak mi to došlo. Všechno od čeho chceme něco získat, pochopit nebo se dozvědět jsou vlastně pro nás určité ZDROJE. Ty si můžeme rozdělit na zdroje vnitřní (vše, co máme v sobě), ale existují i takové zdroje vnější.

A co jsou ty zdroje vnější?

Vnější zdroje pro nás jsou, v tomto smyslu, místa. Protože planeta je živý organizmus s tím naším energeticky propojený.

Možná namítnete, že to, co máte uvnitř, nemůžete nalézt venku. Ano, to je pravda, ale ty vnější zdroje nám mohou udělat právě toho tlumočníka, abychom díky nim rozklíčovali řeč toho, co nám chce říct ten náš zdroj vnitřní.

Vnější zdroje mohou být obecné, které jsou tu pro všechny, ale já se zabývám těmi vnějšími zdroji konkrétně individuálními pro každého z nás.

A jak zjistíme, které ty zdroje jsou přesně těmi našimi?

Zjistíme to díky našemu individuálnímu nastavení a to nám přiblíží naše životní mapa - náš horoskop.

Jak to v praxi udělá?

Já se zaměřuji konkrétně na Prahu, protože v ní žiji i jsem se v ní narodila.

Praha je díky své historii krásná, magická a energeticky velmi dobře fungující.

Věděli jste, že i Praha má své astrologické rozdělení a tak vlastně také svůj horoskop?

Teď nemyslím horoskop nějaké události, třeba jejího založení atd., ale astrologické rozdělení Prahy dle znamení zvěrokruhu, které tu je historicky už odnepaměti. Pak Karel IV. toto rozdělení „oprášil“ a řídil se podle něj, když Prahu budoval a stavěl.

Každá lokalita má díky tomu jiný druh energie místa. A s tím já právě pracuji a chodím to i fyzicky zkoumat.

Proto funguje jedna úžasná věc. Když si zakreslím svůj horoskop na mapu Prahy, uvidím, kde které lokality a místa mi jak fungují. A to je úžasné!

Například v mém horoskopu – bydlím a celý život se bydlením pohybuji v lokalitě mého slunečního znamení (aniž bych to celou dobu tušila). Moje Ic – bod mého domova mi prochází přesně někde „pod mým domem“. Můj ascendent, bod okamžiku zrození, který charakterizuje osobnost, mi prochází přímo přes porodnici, kde jsem se narodila. Mé nejoblíbenější místo v Praze, kam se chodím energeticky dobíjet, je taktéž v zóně mého ascendentu a zároveň svíráno dalšími dvěma mými planetami atd.

Takže co k tomu ještě dodat? Funguje to!:-)

Jedna věc je to, co nám takhle krásně „sedí“, druhá je to, co v tomto našem horoskopu ale ještě nově objevíme. Např. se nám ukáže lokalita, kde je pro nás vhodné pracovat, kde podnikat, kde máme lokalitu peněžních příjmů právě pro nás a naopak, kde jsou pro nás ta nejlepší místa k relaxaci, uvolnění, uzdravování či čerpání zdraví a právě k tomu energetický „tlumočník“ toho, co nám chce říci naše nitro.

Pro každou jednotlivou naši planetu i pro každou naši životní oblast se dozvíme zónu, která je konkrétně jí vlastní a s tím pak můžeme pracovat v našem běžném životě. A to se nám pak hodí, že to máme takto pěkně rozkódováno, po celý náš život.

Tato místa si pak můžeme projít a nacítit se na tyto konkrétní planety, body nebo oblasti našeho nastavení a oni nám „přeloží“ ty tolik potřebné odpovědi, které jsme se do teď snažili dovědět.

Líbí se vám to? Ano?

Mně také, a proto se jako astroložka touto metodou, tímto spojením, hlouběji zabývám a specializuji se na vidění a nalézání těchto našich individuálních vnějších zdrojů a propojováním jich s naším nitrem – zdroji vnitřními. Protože ta spojitost a tato forma „překladu“ mě naprosto fascinuje!

Pokud vás láká takovouto svojí mapu na míru mít a znát, kontaktujte mě a společně se na ta VAŠE místa a zdroje podíváme.

Krásné dny a hodně štěstí v nacházení a spojování se s vašimi vnějšími zdroji vám přeje
 
astroložka Jitka Božena
 
*
Reklamy na stránce nemají nic společného s obsahem a posláním těchto stránek a nevyjadřují jejich názor!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one