Terapie - Zjištění stavu a harmonizace energetických oblastí těla a života

Už nějakou dobu pracuji s darem, který mi byl dán – pracuji s krásnými harmonizačními energiemi. Jsou velmi příjemné. Velmi harmonizující. Krásné.

Mají takový účinek, že jednak HARMONIZUJÍ TĚLO (fyzické a zároveň těla energetická), ale zároveň I DUŠI, proto mají VELMI PŘÍZNIVÝ ÚČINEK NA HARMONIZACI ZDRAVÍ.

Hlavně ale také věci SPOUŠTĚJÍ A ŘEŠÍ. ROZHÝBÁVAJÍ TO, CO UŽ JE v našich životech PŘEKONANÉ, CO NÁS UŽ JEN TÍŽÍ, TRÁPÍ, BRZDÍ, aby to mohlo UVOLNIT MÍSTO NOVÝM ENERGIÍM A PŘÍLEŽITOSTEM.

VĚCI SE PAK ZAČÍNAJÍ DÍT.

Musím říct, že jsem velmi šťastná, že mám dar něčeho tak úžasného, čím tak krásně, příjemně a hlavně CELISTVĚ mohu pomáhat druhým a tím mi to zároveň dává další motivaci a další smysl toho všeho, čím se už nějakou dobu zabývám.

Tyto příjemné harmonizace mohou být na přání spojeny s následnou INDIVIDUÁLNÍ MEDITACÍ na potřebné téma a tím jejich síla umocněna.

A JAK TO V PRAXI PROBÍHÁ?

Ležíte na lehátku, oblečení (když chcete, můžete i sedět i stát, ale vleže se nejvíce uvolníte). Já zatím pracuji s vaším energetickým systémem, s vašimi energetickými těly.

Nejprve zjistím stav jednotlivých oblastní (čaker). Pak narovnávám energetické dráhy, jak je potřeba a jak jsem vedena.

Každá harmonizace u každého člověka i každá další u toho samého člověka je jiná, originální a individuální, dle toho, co je zde právě nejvíce potřeba a jak jsem vedena.

Čistě samotné jednotlivé harmonizace trvají většinou cca půl hodiny.

Někdo může mít otázku. UDĚLÁM JÁ HARMONIZACÍ TU TĚŽKOU PRÁCI ZA VÁS, ZATÍMCO VY JEN LEŽÍTE A KRÁSNĚ UVOLNĚNĚ RELAXUJETE?

Odpověď zní samozřejmě, že ne. Já prací s vaším energetickým systémem nastartuji potřebné změny a narovnám vaše energetické dráhy a zharmonizuji vaše čakry, tak, že energie pak začnou proudit tak, jak mají - harmonicky, protože díky narovnaným drahám a správně fungujícím čakrám mohou a nic je neblokuje. A DÍKY TOMU SE MOHOU VĚCI VE VAŠEM ŽIVOTĚ ZAČÍT ŘEŠIT A VYŘEŠIT A TĚLO SE MŮŽE UZDRAVOVAT.

Jestli vás to zaujalo, neváhejte se mě dotázat

Mějte krásné a harmonické dny!

 

*
Reklamy na stránce nemají nic společného s obsahem a posláním těchto stránek a nevyjadřují jejich názor!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one